.

.

BRS - 11 Отворено Шпорет на Гас Висок Квалитет Сплит Windproof Садови Бакарни Легури ' Рѓосувачки Челик Шпоретот Windproof Со Торба за Носење

BRS - 11 Отворено Шпорет на Гас Висок Квалитет Сплит Windproof Садови Бакарни Легури ' Рѓосувачки Челик Шпоретот

DEN 1065.60

Од стоката
Во магацинот


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Таа е поголема од информацијата

Употреба Состојба:
Нормално Отворен
Парче Број На Ветрот Deflector:
Не правец на штит
Модел:
ccc 001
Материјал:
Алуминиум легура
Гориво:
Бутан
Со Палење на Уредот или Не:
Вклучени
Структура:
Еден-Парче
Капацитет:
3-5
Примена На Метод:
упатство
Расположливиот:
No
Бренд Име:
Alocs
Применливи Леќата Тип:
Солидна Леќата
Со Гориво или Не:
No
Со Дрвена Рачка или Не:
No
Автоматско Алармантна или Не (Литургија):
No
Шпорет Тип:
Шпорет На Гас
категорија:
Шпорет На Гас
Стил:
Отворено
Производи во категоријата