.

.

8848 Мода се Мажи Гласник Торба Жените Торба Мали Градите Пакет Торба Големи Capacit Чанти Една рака Торба Морнарица 096-040-002

8848 Мода се Мажи Гласник Торба Жените Торба Мали Градите Пакет Торба Големи Capacit Чанти Една рака Торба

DEN 766.00
DEN 1502.40

Од стоката
Во магацинот


Внимание : Бидејќи на рачни мерења на локации,може да се 1-2cm грешка. Сликата е само за референца , те молам направи објект како стандард За Боја Разлика : Разни видови на компјутери и монитори покажат истата слика малку поинаква.
Испорака на други земји : Општо земено , Ќе брод вашата нарачка од Кина од страна на Кина Пост Redistered Воздух Пошта во 3-7 работни дена . Тоа е за 15-60 дена за повеќето земји , во некои земји, може да трае повеќе денови, како што се Бразил ,Аргентина. Ако е датум на испорака доаѓа , но не сте се примени на објект , можете да контактирате со нас се прошири датум на испорака . Се враќа : Ако сте примиле неисправни или погрешен точка , или било какви други проблеми , ве молиме прво контактирајте со нас bedore ќе се направи нешто . Ние ќе ви понуди задоволително решение. Се обрне внимание на вистинската боја . Тоа може да се разликува малку од слики поради различни monitor display. Повратни информации : ве Молам, дај ми 5 ѕвезди и да го оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, доколку постои било каков проблем . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации . Ви благодариме за доаѓање се Очекува следната време

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
8848
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
096-040-002
Надворешноста:
Солидна Торба
Обликот:
Перница
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден неврзан
Пол:
Мажи Мажи Жени
боја:
Морнарица ,Сиво зелено,Вино
Големина:
21cm*7cm*30cm
мажите торба:
мажите торба
Тип:
Гласник Кеси,Crossbody Торба,Градите торба
мажите чанти:
Младите Спортски Секојдневен Градите Торба
Употреба:
Мажите Мода торба, Слободно торба,бизнис торба
унисекс ранец:
Чанти за машки
Производи во категоријата