.

.

MJD8074 Куче /Пет Меморија Накит од Нерѓосувачки Seel Urn Ѓердан за Пепел Pendant Само(Злато)

MJD8074 Куче /Пет Меморија Накит од Нерѓосувачки Seel Urn Ѓердан за Пепел Pendant Само(Злато)

DEN 1505.00
DEN 1770.72

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
MJD8074
Pendant Големина:
Лизгајте
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
1 кубни инчи
Функција:
пепел носителот
Тип На Објект:
Погребот Накит, Спомен Накит, или на Сеќавањето за Накит
Корисни:
Како Извонреден Начин за да Отпразнувам Некој Близок
Карактеристики:
Никогаш не ' рѓа, ги кородираат или Дамка
Pendant капацитет:
1 кубни инчи
боја:
Сјајна Сребро, Злато, Розово Злато, Црна, Розова,Bule,Purpple Итн
перформанси:
Завртка&Гумена Заптивка Обезбедува Тесна Печат Да Се Задржи Во Пепел
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Производи во категоријата