.

.

3 Бои имитација sinamay капи со чипка 30CM круг Fascinator База партија булчински headwear декоративни жените Коктел рачно изработени

3 Бои имитација sinamay капи со чипка 30CM круг Fascinator База партија булчински headwear декоративни жените

DEN 1247.52

Од стоката
Во магацинот


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Опис 1) Детал 3 Бои имитација sinamay капи со чипка 30 CM круг Fascinator База партија булчински headwear декоративни жените Коктел рачно изработени 2 Useage Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци,свадба fascinator,настан headwear, Повод handband 3) Avaliable боја црна,слонова коска,црвена, ние може да се меша бојата за вас ,само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,ви благодариме

Таа е поголема од информацијата

Големина:
13cm
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SYB03
Тип:
Hairbands
Материјал:
Имитација Sinamay
Големина:
30*30cm
боја:
Црвена,слонова коска,слонова коска
Употреба:
Партија,Свадба,Саем,Коктел, По Повод Црква,Лента
Материјал:
Имитација Sinamay
Производи во категоријата