.

.

2017 Нови Шупливи Секси Градник Поставите Дише Атмосфера Млада Девојка Секси Чипка долна облека Поставени се Соберат Заедно долна Облека Push Up Градник краток поставу

2017 Нови Шупливи Секси Градник Поставите Дише Атмосфера Млада Девојка Секси Чипка долна облека Поставени се

DEN 552.00
DEN 767.04

Од стоката
Во магацинот


Ве молиме имајте во предвид : обезбедат точни име, адреса, поштенски код, телефонски. Или не можете да добиете цел ние нема да бидеме одговорни за. Добредојдовте во Мојата Продавница! Кога ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го секој детал како што се боја, големина, количина, итн.

Таа е поголема од информацијата

Чаша Големина:
70A со Панталона S, 70B со Панталона S, 70C со Панталона S, 75A со Панталона M, 75B со Панталона M, 75C со Панталона M, 80B со Панталона L, 80C со Панталона L, 85B со Панталона XL, 85C со Панталона XL
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
Underwire
Број На Модел На:
B000417
Градник Стил:
Им Помогнам,Фрлам,Unlined
Рака Тип:
Заменлива Ремени,Прилагодени-ремени
Стил:
Секси
Материјал:
Полиестер,Најлон,Памук
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
JIAOYIFEN
Декорација:
Возбудува
Затворање Тип:
Забавува Кука-и-око
Боја Стил:
Природна Боја
Големина:
70A,75A,80A,85A,70B,75B,80B,85B,75C,80C,85C
Модел:
9205
Производи во категоријата