.

.

Doreenbeads Железо Копче Синџири & Клучните Прстени Круг Злато Позлатен 6.6x3.2mm, 10 Компјутери

Doreenbeads Железо Копче Синџири & Клучните Прстени Круг Злато Позлатен 6.6x3.2mm, 10 Компјутери

DEN 154.00
DEN 219.36

Од стоката
Во магацинот


Материјал :
Железо Врз Основа Легура(Олово & Никел Безбедно)
Големина на :
Прибл : 6.6 cm x3.2cm(2 5/8" x1 2/8")
Дупка големина : 25.8 mm(1") Дебелина : /
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Злато Позлатен
Количина :
10 PCs по пакет
Дел Бр.
B0095099
-
За НАС
Започнавме нашиот накит снабдување бизнис во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. Со текот на времето одминуваше, имаме
нови, развиени во тим со повеќе од 400 вработени во Азија, Европа и Америка. И ние сме горди да се обезбеди Накит
да Клиенти од целиот свет.
Пакување Детали
Секоја цел е испратен надвор од Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Методи за плаќање
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е ценет од 5 ѕвезди на Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги! Ве молиме контактирајте со нас кога ќе се сретне со било каков проблем,
ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор ПРЕД да се јавите!
Ние сме чесни и одговорни продавачот и доверба нас, било несреќи ќе се реши!
ЗАШТЕДЕТЕ ПОВЕЌЕ ОД СТАН

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
DoreenBeads
Број На Модел На:
B0095099
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Железо
Накит Наоди Тип:
Синџири
Производи во категоријата