.

.

Бесплатен превозот сопствена позадина мурали позадина дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина позадина модерниот Американски слика на Њујорк

Бесплатен превозот сопствена позадина мурали позадина дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина позадина модерниот

DEN 1439.52

Од стоката
Во магацинот


Оваа позадина треба да бидат прилагодени. Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето . Тоа е Важно . Како да поставите цел 1.Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри .Според квадратен метар избор Количина(Слика). На пример : Што треба големината е 3 метри широк, 2 метри. Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри. Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6). Како на пример : Ако треба 7-7.5 квадратни метри, ве молиме место цел 7 метар квадратен Ако ви треба 7.6-8 квадратни метри, ве молиме место цел 8 квадратни метри 2.Одберете материјал. Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) . 3.Купи сега. Целосно плаќање. Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!
Бесплатен превозот сопствена позадина мурали ретро Британски стил улица саат кула позадина позадина дневната соба троседот US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Сончевиот Венеција Канал Ѕид Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Црна и Бела Кула Мост Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот на Times Square Mural Позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Њујорк Пејзаж Позадина Ѕид Mural US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Њујорк Лет Патеки Ѕид Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Рефлексивни Shard Ѕид Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Атмосферска Кула Мост Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот сопствена позадина мурали позадина дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина позадина модерниот Американски слика на Њујорк

Таа е поголема од информацијата

is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Тип:
Винил Позадини
Стил:
Модерна
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Број На Модел На:
LK0157
Бренд Име:
ЛУ XI ЦВЕТЕН ДОМА
Место на Производство:
домашни
Површински Третман:
помош
Производи во категоријата