.

.

LoveLive!Сонце!!Aqours Kurosawa Рубин ноќта на Вештерките будење cosplay костим уникатна прекрасна cos Out of print Класична колекција

LoveLive!Сонце!!Aqours Kurosawa Рубин ноќта на Вештерките будење cosplay костим уникатна прекрасна cos Out

DEN 9600.00

Од стоката
Во магацинот


Класична колекција Ова е кинески големина, pease провери и мерка carefuly и да го изберат правото големина ^_^
пакетот вклучува : Фустан + bowknot*3 + наметка + панталони+ чорапи + половината декорација +ракавици + + опашка
1 инч=2.54 см

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Компоненти:
Панталони,Фустани
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
R
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Производи во категоријата