.

.

1 Buc RH Десната Страна на Предниот Браник Магла Светилка Магла Светлина, Крушка за Nissan Qashqai 2008-2014

1 Buc RH Десната Страна на Предниот Браник Магла Светилка Магла Светлина, Крушка за Nissan Qashqai 2008-2014

DEN 1231.00
DEN 1295.52

Од стоката
Во магацинот


Се враќа Политика : Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција.
Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави позитивни повратни информации!!!
.
Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности. Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот.
Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.5%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
20%
50%
20%
9.
Превозот Информации :
Ние ги испратите Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата. Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас.
Начин На Плаќање :
Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.
1 Buc RH Десната Страна на Предниот Браник Магла Светилка Магла Светлина, Крушка за Nissan Qashqai 2008-2014
Тоа е нов производ,ОЕМ за вашиот автомобил.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
sl
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
SL1062-RH
Објектот Тежина:
0.35kg
Специјални Функции:
Правец На Ветер
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Материјал Тип:
ABS
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Автомобил модел:
За NISSAN Qashqai 2008-2014
Извор На Светлина:
халоген
Производи во категоријата