.

.

Обичај Природа, Пејзаж Ќебе Мека Руно DIY Вашата Слика Декорација Спална соба Големина 58x80Inch,50X60Inch,40X50Inch A7.10

Обичај Природа, Пејзаж Ќебе Мека Руно DIY Вашата Слика Декорација Спална соба Големина 58x80Inch,50X60Inch,40X50Inch

DEN 1476.00
DEN 1967.52

Од стоката
Во магацинот

Ако сте руски купувачот, ве молиме наведете вашето име и презиме. ве молиме не остави лош повратните информации или да се отвори спорот без контакт со нас ,за тоа не може да се секаква помош за вашиот проблем,но само се направи штета на нас; Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу.Превозот начин е Aliexpress Стандард превозот,E-pack,Кина пост воздух пошта,и др,нормално време на испорака е 20~50 дена,но некои земји ќе биде подолго од 60 дена. (Се должи на компјутерски монитори и осветлување причини, не може да биде малку боја, се надевам дека може да се разбере) моделот на производот може да се прилагоди, бидете сигурни дека ќе треба да се прилагодите на сликата за да бидат оригиналниот HD слика со пиксели над 3000.Боја на Сликата како што е прикажано на сликата.Плаќање Ние ви препорачуваме да изберете плаќање Преку ЗАЧУВАМ,ЗАЧУВАМ е безбедно за купувачот и за продавачот,ако ви треба да користите"други"плаќањето,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-пошта или пораки.10

Опис На Производот :
1) Димензии : речиси 58 X80inch,50 X60inch,40 X50inch
2) Сите ќебиња се во бела боја со црн сатен трим
3) Фото Колаж Полн Колор Печатење
4) Машина мие и суши брзо
5) Висок квалитет ќебе, Супер меки, Перат, Анти pilling
Препорачуваме :
1) Даде топлина на пријатели и членови на семејството со персоналните допир во облик на руно ќебиња.Превозот : 1).
Топли зборови :
ќебе,plaid,сирена ќебе,прекривки за кревети,фрлиле ќебе,ќебиња,couverture polaire,руно ќебе,корални руно ткаенина,волна ќебе,руно ќебе возрасни,врховен суд,кревет ќебе,цртан филм руно ќебе,руно ќебе големини,аниме ќебе,троседот ќебе,ќебе руно,патување ќебе,лето ќебе,животински ќебе. Поради промени во логистика политика, ние треба вашата full name за да се осигура дека може да ја прими стоката.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
40x50INCH, 50x60INCH, 58x80INCH
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Авион,Дома
Број На Модел На:
FUO90
Бренд Име:
xxihlive
Техника:
Nonwoven
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Анти-Pilling,Преносни,Пламен Retardant
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Полиестер / Акрилик
Шема:
Обична Обоена
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Стил:
Класичен
Измијте Стил:
Рака Мие
Големина:
58x80inch50X60inch,40X50inch
Производи во категоријата