.

.

n3th 64-44 Везана Занает Дома декор француски DMC Квалитет Смета Крстот Бод за Полнење на Нафта сликарство 14-каратно Луксузна Куќа

n3th 64-44 Везана Занает Дома декор француски DMC Квалитет Смета Крстот Бод за Полнење на Нафта сликарство

DEN 905.00
DEN 1775.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
oneroom
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Пастирски
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
OPP ПАКУВАЊЕ ИЛИ ПЛАСТИЧНА АМБАЛАЖА
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Број На Модел На:
R060
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
0.16kg
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 2cm
Производи во категоријата