.

.

Морнар Месечината Cosplay Bunny Usagi Tsukino Униформа Костим H008

Морнар Месечината Cosplay Bunny Usagi Tsukino Униформа Костим H008

DEN 2883.00
DEN 3133.92

Од стоката
Во магацинот

Морнар Месечината Cosplay Bunny Usagi Tsukino Униформа Костим H008
големина на табелата и мерење водич како што е подолу :
Костимот се сопствени направени ,ве молиме контактирајте ме на следниве информации :
1> Што се машки или женски?
2> Вашата тежина во КИЛОГРАМИ?
3>Вашиот височина во СМ
4>Биста (Женски)-Meassure на обемот околу потполност точка на биста со градник.
Градите (Машки)-Преземаат мерење на обемот во потполност точка на градите.
5>Половината-Најди зрели половината,на narrowest дел над вашата hipbone.
6>Хип-Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно.
7>Вашиот мобилен телефон или телефон, тоа е многу важно за нашата превозникот,ако е потребно.
Превозот и Враќање :
Костимот одлуки време е за 5-10 дена.Времето за испорака е 10-15 дена.
Можеме да го прифатиме враќа или размена на лош квалитет или оштетени костим,во рамките на 3 дневна по примање на стварта.Купувачот треба да дозволат за враќање превозот цена. Ние им даде целосна наплата откако ќе добиете пакет. Но, ве молиме бидете сигурни дека костимот е како нивната оригинална состојба и сите додатоци премногу.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Извор:
Дизни Принцеза
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
140702864
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Морнар Месечината
Компоненти:
Како photoes
боја:
како Слика
Материјал Состав:
Полиестер + Памук
Место на Потекло:
Hubei, Кина (Копно)
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Материјал:
Памук, Полиестер
Ткаенина Тип:
Волнени
Должина На Ракав:
Краток
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
Производи во категоријата