.

.

Баритон Saxophone Влошки и Баритон Saxophone Ролери Завртки Пролет Во Saxophone Поправка

Баритон Saxophone Влошки и Баритон Saxophone Ролери Завртки Пролет Во Saxophone Поправка

DEN 960.00

Од стоката
Во магацинот


Баритон Saxophone Влошки Repairment Додатоци
Ние Hebei Musicalpads .com е ангажиран во woodwind инструмент влошки во Кина, од 1998 година. Нашите perfessional направени woodwind влошки се покажа дека на многу музички инструмент изложба, како што се NAMM,Musikmess Франкфурт и NFA Конвенцијата.
(1). Оваа ставка вклучува додатоци како што е подолу :
1 Сет Баритон saxophone влошки;
1 сет метал ролери;
1 сет завртки;
(3). Ние не може да гарантира т тој ролки и завртки ги исполни сите ваши барање

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
accyao
кожа:
Јагне Кожа
Чувствував:
Добро Волнени Филц
Resonator:
Пластични или Метални Resonator
Мембраната:
Пластична Мембрана Внатре
боја:
Кафена, Бела, Црна
Подлога Saxophone:
Zapatillas saxofon
Saxophone влошки:
Sapatilhas став saxofone
Тврдост:
Мека
квалитет:
Напредни Тип
is_customized:
Yes
Производи во категоријата