.

.

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Винил Фото Позадина Облак Позадина Кул Позадини Позадина Дизајн Фотографија Studios

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Винил Фото Позадина Облак Позадина Кул Позадини Позадина Дизајн Фотографија Studios

DEN 230.00
DEN 287.52

Од стоката
Во магацинот


Економски & Обезбеди на Превозот Да се обезбеди твоите најдобри профит и да се обезбеди објект ќе купи од нас е економски, ние обично го изберат економски и обезбедување на превозот методи, како што се Кина Пост Воздух парцела, Кина Пост Големи Парцели, итн.Ако сакате лесна, перат, без брчки материјал, ве молиме посетете го овој линк :
Ве молиме оставете порака за слика бројот што го сакате, во спротивно, ќе ви го испратам првиот слика
НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене. Ние навистина загриженост вашите чувства и ние многу се разбере фрустрации може да имате. Ѕидот е квадратни. Потоа подот ќе бидат 300cm - 200cm = 100cm сликата е само за референца. Ние го задржуваме сите права за собирање на дополнителни превозот на товар. Враќање превозот цена треба да се плати од страна на вас, ако тоа не е наш проблем.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
Тип :
Компјутер насликани
Повод :
Свадба, возрасни, деца, одмор партија итн.
Сите наши Крпа потекло се направени во Кина и се печатени во времето на цел. ЗАБЕЛЕШКА : Ако превозот времето е се уште во рок од 60 дена, ние НЕМА ДА прифатиме каков било спор за нарачка! Сите наши објекти се бесплатен превозот за повеќето земји. (Ако сте треба раш цел, ве молиме контактирајте со нас). Бидејќи материјалот ширина е 125cm или 150cm.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Големина на :
Ве молиме, изберете ја големината на оваа фотографија позадина :
90x125cm
100x125cm
100x150cm
150x150cm 150x200cm 150x220cm 200x250cm 200x300cm 300x300cm 300x500cm 300x600cm 400x500cm 250x360cm 240x250cm
Други Големина Понуди :
Ние обезбедуваме други големина премногу. Ние ќе се стави на слободен подарок за секој пакет да ве изненади
УСЛУГА
100% Задоволително, Ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни даде на 5 ѕвезди добар фидбек.

Таа е поголема од информацијата

Големина (мм):
100x125cm, 100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 150x300cm, 180x250cm, 200x250cm, 200x300cm, 240x250cm, 300x300cm, 250x360cm, 300x500cm, 300x600cm, 400x500cm, 125x150cm, 70x125cm, 45x60cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
Животот Магија Кутија
Стил:
Полна Боја
Број На Модел На:
FG19
Материјал:
Винил
Големина:
Can be customized
Слика cotent:
Може да се прилагоди
Повод:
роденден, свадба, Божиќ, Велигден, партија, танц, матурска, холидеј...
Погоден за:
бебе, возрасни, семејство, домашни миленици, производи, чаши, цвеќиња...
професија:
фото позадина фотографија позадина Супер Расклопна Позадина
Други име:
ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Винил Фото Позадина Облак Позадина Кул Позадини
Направени од:
Винил Бајка Шума Симпатична Позадина Зелена Позадина
Користат За:
фотографија, Винил Фотографија Backdrops Фотографски Позадина
Клучни зборови:
Позадина Дизајн Фотографија Studios
DIY:
Направете фотографии дома со овој Пренослив Backdrops За Фотографија
Производи во категоријата