.

.

Жолта Шема Симпатична Цртан Филм Куче Чадор Сонцето Жените Виткање Чадори Автоматско Животинско Женски Дожд Parasol

Жолта Шема Симпатична Цртан Филм Куче Чадор Сонцето Жените Виткање Чадори Автоматско Животинско Женски Дожд

DEN 2063.52

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме да се Напомене : Оваа ставка има две опции : Automatic (автоматски) и Не-автоматски .Кога ќе го поставите оваа цел,ве молиме проверете или оставете порака до мене. Ве молиме Истакна : целосна автоматски чадор рамка боја е сребро бела,Non-automatic рамка боја е црна. И ние имаме други чадори со црна фолија,ако ти треба тоа,ве молиме контактирајте со нас,цената е иста. Висок квалитет desgin изграден за да трае и го издржат најсилните правец. Супер лесен и удобен една рака операција.Имаат вашите раце целосна лесно се отвора во една секунда, со притискање на копчето за да се заштитат од појава на дожд. Компактен и супер лесни слободно време чадор за мажите и жените.Чувајте го во вашата чанта,briefcase,ранец,или багаж.Чадор тежина помалку од една фунта и мерки само 28cm долго . Криви површината 108cm во должина отвори дијаметар 96cm . Можете да ги користите за сончев ден или raining ден .
​ ​
Целосен автоматски чадор рамка


Таа е поголема од информацијата

Тип:
Чадори
Шема:
Три-виткање Чадор
Панел Материјал:
Црна Слој
Функција:
Виткање
Контрола:
Целосно автоматско
Возрасна Група:
Возрасни лица
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Големина:
48-53cm radius
Број На Модел На:
сонцето чадор
Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
се справи со:
Пластика и гума
Пол:
Жените чадор/Мажи чадор/Деца чадор
Отворено Активност:
Риболов
Дијаметар:
96cm
Тежина:
0.32-0.45kg
Објектот:
Целосна автоматска и Не-автоматски чадор
Тип:
Уникатен Parasol Чадор
Функција:
Windproof
Производи во категоријата