.

.

Обичај сценографијата позадина алпска планина зори на изгрејсонце, за дневната соба троседот ТВ поставување на ѕид винил тапет de Papel parede

Обичај сценографијата позадина алпска планина зори на изгрејсонце, за дневната соба троседот ТВ поставување

DEN 1435.20

Од стоката
Во магацинот


Оваа позадина треба да бидат прилагодени. Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето . Тоа е Важно . Како да поставите цел 1.Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри .Според квадратен метар избор Количина(Слика). На пример : Што треба големината е 3 метри широк, 2 метри. Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри. Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6). Како на пример : Ако треба 7-7.5 квадратни метри, ве молиме место цел 7 метар квадратен Ако ви треба 7.6-8 квадратни метри, ве молиме место цел 8 квадратни метри 2.Одберете материјал. Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) . 3.Купи сега. Целосно плаќање. Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!
Обичај сценографијата позадина алпска планина зори на изгрејсонце, за дневната соба троседот ТВ поставување на ѕид винил тапет de Papel parede

Таа е поголема од информацијата

Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Винил Позадини
Број На Модел На:
KK0505
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Бренд Име:
ЛУ XI ЦВЕТЕН ДОМА
Производи во категоријата