.

.

Турбо CHRA Кертриџ RHF55V 8980277725 898027-7725 8980277731 VDA40016 За ISUZU NRR NQR 75L За GMC 3500 4500 W - 5.2 L 4HK1-E2N

Турбо CHRA Кертриџ RHF55V 8980277725 898027-7725 8980277731 VDA40016 За ISUZU NRR NQR 75L За GMC 3500 4500

DEN 7473.00
DEN 8303.52

Од стоката
Во магацинот

Ние само го продаде добар квалитет на производи, и никогаш нема да се продаде лош квалитет, евтини, не по-продажба заштита производи, бидејќи таквите производи набавка ќе се трошат време и пари.кој е купувачот одговорност. Предмети Гаранција Гаранција : 12 месеци . ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден. Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра.100% висок квалитет Турбо CHRA Кертриџ Јадрото на RHF55 V 898027-7725 8980277725 8980277720 8980277721 8980277722 8980277730 8980277731 8980277732 8980277733 8980277735 898027775 VDA40016 VAA40016 Турбополнач За ISUZU NRR НПР NQR 75 L 2006 - GMC 3500 4500 W-Серија Моторот : 4 HK1-E2 N 5.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи,, уште во оригинално пакување. Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до. но тоа не се одрази на вкупната цена ќе ја плати или пазарната вредност на производите и тоа може да не важат за земји со различни тарифни правила.2 L Капацитет 5. Објекти На Превозот
Ние брод на адреса потврди предвидено од страна Зачувам.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн.
Ние може да ја прогласи својата цел со пониска вредност, да се минимизира увоз даночни давачки за купувачот. За ISUZU NQR TURCK 4 HE1 T RHF55 8971038570 VC440012 За ISUZU 4 JG2 T RHB5 VICB0212 8972128423 За ISUZU NQR TURCK 4 HE1 T GT25 8972089661 700716-0005 За ISUZU 4 JB1 TC RHF4 H 8971397243 VF420014 За ISUZU 4 JB1 TC RHF4 H 8973311850 VA420076 За ISUZU TFR 2. UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот е обично се 3-5 работни дена зависи од земјата доставени до.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Име На Модел:
RHF55V 8980277725 VDA40016 За Isuzu NQR GMC Различни 4HK1-E2N 5.2 L
Бренд Име:
ECEPTECH
Frequence Опсег:
.
Објектот Висина:
28inch
Објектот Тежина:
12.6kg
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Должина:
28inch
Автомобил Производител:
Универзална
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2006-
Турбо Модел :
RHF55V V-SPEC VIET Турбо Турбина CHRA Кертриџ Core
Дел Број:
VDA40018 VAA40016 VBA40016 VCA40016 VDA40016 VKA40016 VIET
Дел Број.:
8980277725 8980277720 8980277721 8980277722 898027775
Дел Број.:
898027-7725 898027-7722 898027-7721 898027-7720 898027-7733 89802-7775
ОЕМ број:
898027731 8980277730 8980277732 8980277733 8980277735
ОЕМ Број.:
89802-7731 898027-7730 898027-7732 898027-7733 898027-7735
Апликацијата возило:
За ISUZU NRR НПР NQR 75L 2006 - GMC 3500 4500 W-Серија 5.2 L D
Примена на моторот:
4HK1-E2N 4HK1 E2N 4HK1E2N 5.2 L D 150HP Дизел
Ладење тип:
Вода за ладење и Масло за подмачкување Кина (Копно) 100% НОВИ
забелешка:
CNC мелничката обработка impeller ТРКАЛА
Производи во категоријата