.

.

18 к жолто злато со природен рубин studs обетки црвена боја на огнот парична Казна накит договор

18 к жолто злато со природен рубин studs обетки црвена боја на огнот парична Казна накит договор

DEN 11280.00

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте на нашата продавница !
Парична казна Jewery Висок Квалитет 100% природен дијамант на добра волја за управување ве молиме остатокот увери купување!
Гем : Природен Рубин Гем големина : За 4x6mm Материјал : 18 к жолто злато Пакет : Исклучителна кутија Испорака : во рок од 3 до 10 дена откако ќе се потврди плаќањето Гаранција. Обработка На Фабрика Директни : Снабдувач & Апсолутна Вистински Производ На Снимање

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Жолто Злато
Назад Наоѓање:
18K злато
Метал Печат:
18k
Certificate Type:
GIC
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Рубин
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Романтични
Производи во категоријата