.

.

DODO Нови Класичен рачно изработени Тиара за Булчински Headpiece Домот Церемонија Кралицата Цветни Круни Врвен Квалитет Коса Додатоци HF61

DODO Нови Класичен рачно изработени Тиара за Булчински Headpiece Домот Церемонија Кралицата Цветни Круни Врвен

DEN 505.00
DEN 871.20

Од стоката
Во магацинот


1. Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. 2. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање превозот цена. 3. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас,ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот. 4. Работно време : Пекинг 9 : 00-17 : 00; САД : 17 : 00-01 : 00

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DODO&HIHANG
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Tiaras
Број На Модел На:
F061
Дијаметар:
12.0 cm
Висина:
3.0 cm
Тежина:
49g
боја:
злато боја
Производи во категоријата