.

.

зимска јакна жените топло outwear за Европа и САД брендови Задебелување Памук Жена Parkas Со Аспиратор плус големина 48-58 v510

зимска јакна жените топло outwear за Европа и САД брендови Задебелување Памук Жена Parkas Со Аспиратор плус

DEN 2458.00
DEN 2587.20

Од стоката
Во магацинот


Модел
висина
телесна тежина
биста
Половината
Колковите
Обидете големина
Lina
176 СМ
52 кг
88 cm
60 CM
90 СМ
48 Единица : CM, може да се 1-2 CM грешка
Европа големина
ГОЛЕМИНА
Биста
Половината
Рамо
Должина
Должина На Ракав
Полите
Колковите
48
М
104
100
41
89
63
128
112
50
L
108
104
41. Известување ќе бидат испратени до вас, откако ќе ви се врати објектот е примена и уште еднаш вашиот наплата/размена се обработува. Сите купувачи може да се одржи една мала забелешка со своите врати точка, во која се наведува нивната веб-страница корисничко име, име и презиме и адреса.5
92
64
140
124
56
3 XL
122
116
44
92
65
146
130
58
4 XL
128
124
45
93
66
150
136
60
5 XL
132
130
46
94
66
154
142
62
6 XL
138
136
46.
Горенаведените услови не се однесуваат на погрешен/погрешни предмети испратени надвор. Купувачи се одговорни за плаќање на своите враќање поштарина такси. Враќа се само понудени ако објектот е да ни се врати во својата unworn, оригинална состојба со хигиена налепница потполно непроменети. Ве молиме да ми кажете вашата висина и тежина Биста облека отколку на вистински биста голем 10 -15 CM Бидејќи грб внатре, ќе треба да носат кошула или џемпер, итн. Размена ќе бидат испратени кога купувачите плаќаат ре-превозот цена.5
132
116
52
XL
112
108
42
91
64
136
120
54
2 XL
118
112
43.5
95
67
160
Овој дел за големиот код модели,
модели се обиде 48/M повеќе хипертрофија, 120 килограми под тенок не внесете
Боја : сино езеро
Боја : темно сина
1.
Ви благодариме за гледање ! Добредојдовте да ја посетите следниот пат!
.зимска јакна жените топло outwear за Европа и САД брендови Задебелување Памук Жена Parkas Со Аспиратор плус големина 48-58 v510
Answer : ___________________________ Note : Таа е погодна за Европа и Русија со мал број на производи на залиха, продажба нема да заврши се надополнуваат Ако не знаете како да изберете големина.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Сомот
Тежина:
1.15
Затворање Тип:
Патент
Пополнување:
Полиестер влакна
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Број На Модел На:
v510
Стил:
Формално
Дебелина:
Дебели
Облека Должина:
X-Долго
sleeve тип:
Редовни
Дебелина:
Редовни
Должина На Ракав:
долги ракави
Јака Тип:
со аспиратор
жените пред лета:
Патент
Моделирање на облека:
Тенок
Редовни:
улица
Облека Должина:
Долго, X-Долго
Боја Класификација:
Езерото сина и темно сина
Големина:
M (48) / L (50) / XL (52) / 2XL (54) / 3XL (56) / 4XL (58)
Производи во категоријата