.

.

Мини Преносни Прва Помош Кутија Итни Колекции Боја PP Празни Случај За Домашни Патување Отворено Кампот Секојдневно се Грижи за Прва Помош Комплет Додатоци

Мини Преносни Прва Помош Кутија Итни Колекции Боја PP Празни Случај За Домашни Патување Отворено Кампот Секојдневно

DEN 129.12

Од стоката
Во магацинот


3, Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) оштетени за време на испорака. Ние ќе ви помогнеме да се врати и реконструкција на објектот. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
3, треба да се очекуваат високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.
2, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји и други фактори. Плаќање
1, прифаќаме Aliexpress Зачувам вклучувајќи плаќање со Visa Кредитни картички, Master Card Кредитната Картичка, Western Union и други опции за исплата. Услуга
30 Дена Гаранција За Враќање На Парите :
1, Ако не сте задоволни со точка купени од нас, ве молиме да не информирате(преку е-пошта, e Bay порака) во рок од 30 дена од денот на приемот на стоката.
2, Плаќањето мора да се примени во рок од 3 дена по ставен на ред.
2, Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригиналното пакување, со сите компоненти и додатоци се вклучени и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас со превозот на следење на број и причината за враќање.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1. Транспарентен случај, ви овозможува да се види јасно она што е внатре и да се најде на животни треба Мулти-Употребата, Што може да направи повеќе, тоа може да се одржи повеќе мали животни сакате да се стави во Совршена за Домашни Патување Отворено Камп
Материјал : ПП (Полипропилен) Големина : 13.2") Тежина : 43g (1.
5, Царинската такса, ракување бесплатно, поштенски и осигурување не се вратени.5 oz) Боја : Црвена, Зелена, Сина, Пурпурна
1x PP Кутија (Празен) Превозот
1, ќе испрати предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Снабдувач Гаранција :
Ние нудиме една година гаранција производство е ограничена гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети оштетени од злоупотреба, злоупотреба, занемарување или несреќа по приемот) Повратни информации
1, за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Таа е поголема од информацијата

боја:
црвена, зелена
Број На Модел На:
Прва Помош Комплет Итни Колекции Боја PP Празни Случај За Домашни Патување
Бренд Име:
ELEFIRST
Материјал:
PP (Полипропилен)
Големина:
13.5*10*3 cm (5.3*4*1.2)
Тежина:
43g (1.5 oz)
Производи во категоријата