.

.

marsboy Преносни Милениче Превозникот Авиокомпанија Одобрени Под Седиштето Патување Милениче Превозникот за Мали Кучиња Мека Страна Миленичиња Превозникот за Голем

marsboy Преносни Милениче Превозникот Авиокомпанија Одобрени Под Седиштето Патување Милениче Превозникот за

DEN 1005.00
DEN 1435.20

Од стоката
Во магацинот


3, супер независни удобно место.
Тоа е издржливи и отпорни на вода, нема потреба да се грижите за канџи и заби, ова превозникот ќе совршено се добие преку тие и да се обезбеди пријатно искуство и за вас и за вашето домашно милениче.
marsboy Мека Страна Миленичиња Превозникот е вашиот најдобар избор ако имате мачиња, puppies и teacup раси помала од 8 килограми.
Опис на производот :
1 , ладење и вентилација мрежа дизајн.5 КГ домашни миленици
М : долго 48 CM, широк 26 CM, висока 31 CM, погоден за 4 KG домашни миленици
L : долго 53 CM, широк 26 CM, висока 36 CM, погоден за 6 KG домашни миленици
Боја : Зелена + Црна
Материјал : Оксфорд ткаенина + мрежа + ЈП плоча, на дното е тешко ЈП одбор
Носење на рака должина : околу 23"
Рака должина : околу 30"-47" (прилагодливи)
Препорачуваме домашни Миленици Тежина : до 8.
Ние Topbrandbox ветување за да обезбеди најдобра услуга на клиентите, без разлика на тоа каков вид на прашање имаш во врска со производот, се чувствуваат слободни да се сврти кон нас, ние секогаш сме подготвени и мило да ви помогне!
Спецификација :
Големина на :
S : долго 43 CM, широк 21 CM, висока 30 CM, погоден за 1. На џеб на врвот ви дава место да се задржи essentials за вашето домашно милениче.
И тоа е внимателен за секој еден.Боја : Сина
Карактеристики :
Носат вашето домашно милениче со доверба во овој marsboy мека еднострани миленици превозникот. На Rinsertable тешко поддршка одбор го задржува превозникот во добра форма и го прави вашето домашно милениче се чувствуваат поудобно, и се отстранува за перење. Комплетна поштенски отворање на двата краја и додаде мрежа панели се овозможи максимална достапност и вентилација за вашето домашно милениче. Рака носејќи ремени и прилагодливи поместена рамо, рака овозможи многу сметководствена опции.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Функција:
Дише
Шема:
Цврста
Сезоната:
Пролет/Лето
Бренд Име:
СУПЕР SD ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ
Стил:
Слободно време
Тип На Објект:
Мека Еднострани Превозници
Применливи Раса Куче:
Универзална
Материјал:
Пластични
Производи во категоријата