.

.

20 компјутери DX4 dx5 раководител амортизерите завртка мали Бакар Завртка Студ се Зацврсти на Амортизерите DX4 со Мастило Цевка 3(O. D)*2(I D) O прстен

20 компјутери DX4 dx5 раководител амортизерите завртка мали Бакар Завртка Студ се Зацврсти на Амортизерите

DEN 502.00
DEN 528.00

Од стоката
Во магацинот

20 компјутери DX4 dx5 раководител амортизерите завртка Студ се Зацврсти на Амортизерите DX4 dx5 со Мастило Цевка 4(O. D)*3(I D) Бакар Завртка О прстен
За да се користи со : За Epson DX3/DX4/DX5 Раководител, R1800/1900/2400 Ролан FJ-540/740/600, SJ-540/740, SP-300/540, SC-540/545ex mimaki jv3 jv4 jv22 JV5 jv33 CJV30 TS3 TS5 TS500 TPC-1000 Mutoh VJ-1204/1304, RJ-8000/8100/900 C, Mutoh Рок Хопер I/II, Mutoh Falcon II, Mutoh Сокол Плус Забелешки : ОЕМ Тоа е погоден за мали амортизерите поврзување на цевка која е 2mm x3mm(или 1.8 mm x2.8мм, или 1.8 mm x3mm) може да се користи за да се поправи на цевка за поврзување на амортизерите.
Повеќе слики за dx4 глава амортизерите О прстен :

Таа е поголема од информацијата

Тип:
мастило рефил кит
Број На Модел На:
4*3 мм
Бренд Име:
CYINKJET
Име на производ:
амортизерите завртка
Големина на амортизерите завртка:
3*2mm
Со:
О Прстен
Материјал:
Бакар
конектор:
2-3мм мастило цевка
1 многу:
20pcs
Производи во категоријата