.

.

Злато свила кадифени ткаенини дише cheongsam фустан од свила ткаенини мода burnout свила кадифени ткаенини трговија на големо свила платно

Злато свила кадифени ткаенини дише cheongsam фустан од свила ткаенини мода burnout свила кадифени ткаенини

DEN 1818.00
DEN 3305.28

Од стоката
Во магацинот

modname=ckeditor

Таа е поголема од информацијата

Ширина:
114cm
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Шема:
Burnout
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Тип:
Кадифени Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Велур Ткаенина Тип:
no
Материјал:
Свила / Rayon
Тежина:
8m/m
Производи во категоријата