.

.

Специјална висококвалитетна Кожа столче опфаќа За Hyundai solaris ix35 i30 ix25 Elantra акцент tucson Sonata авто додатоци

Специјална висококвалитетна Кожа столче опфаќа За Hyundai solaris ix35 i30 ix25 Elantra акцент tucson Sonata

DEN 7804.00
DEN 13007.52

Од стоката
Во магацинот


Благослови секој пријател, Може радост и среќа околу вас денес и секогаш. Имате било какви треба да бидете во можност да контактирате со нас и ние ќе ви помогнат.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Едноставен за инсталација, Без професионална инсталација е потребно. Ние можеме да ви помогне да го промените царинската цена, можете да избегнете високи тарифи. Ви благодариме за вашето разбирање, мојот драг пријател.Тоа не влијае на користењето на автомобил воздушни перничиња. како оваа. Ако логистика задоцнување, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ги пратите на вашите производи за вас. ова е 5 седиште цена , ако ви треба Други поставувања, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви дадам задоволителен цена.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Здраво, драги мои пријател.вака

1. Ако го купите, ве молиме да ми кажете, на вашиот автомобил модел и автомобил година, како што се : Benz s600 / 2006year, ако може, да ми даде вашиот автомобил седиште фотографии. Опис на производот : Таа е прилагодена според вашиот автомобил модел, тоа ќе биде 100% погоден за вашиот автомобил ,Тоа го користи синтетички кожа, површината е вештачка кожа, средината е еластична и дише сунѓер, на дното е не се лизга и дише материјал, тоа не имаат некој ужасен мирис, тоа е многу мека и удобна. Имате било какви прашања можете да не контактирате во секое време, ние веднаш ќе ви помогне. тоа се лизга право над вашето седиште. Кога ќе платат за тоа, ние ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 24 часа и треба да се прилагодите времето за испорака на стоки да бидат правилно продолжен. Овие опфаќа заштита на вашиот автомобил места од нечистотија, носат и солза. Ако не ви се допаѓа тоа, ве молиме да не остави негативни deedback ,ве молиме контактирајте ме , јас ќе им даде добра soluyion .

Таа е поголема од информацијата

Боја Име:
7 седишта без перница, 7 седишта имаат перница
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Заштита на седиштата во автомобил, удобно и мека, многу дише, дали n
Бренд Име:
wenbinge
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
6kg
Објектот Ширина:
40cm
Mfg Серија Број:
Обичај, 100 одговара
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
вештачка кожа
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
Синтетички Кожа
Производи во категоријата