.

.

5 Боја Празни CISS одговараат за PGI520 CLI521 , CISS За canon iP3600 iP4600 MP540 MP620 MP630 MX860 MX870 итн, Со ЛАК Чипови

5 Боја Празни CISS одговараат за PGI520 CLI521 , CISS За canon iP3600 iP4600 MP540 MP620 MP630 MX860 MX870

DEN 1104.00

Од стоката
Во магацинот


Празни CISS одговараат за PGI-520 CLI-521 (5 боја)
Со Авто-ресетирајте чипови
ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ :
Почитувани купувачи :
на poduct ние се продаваат strickly следи подолу параметар ,
пред да се направи исплата , ве молиме осигурете се дека имате прочитате подолу параметар форма
да aviod одберете погрешен CISS ,повеќето важни информации што треба да се обрне внимание за е кертриџ број ,ве молиме да се обезбеди кертриџ број е иста како и вашата машина
Модел
CISS одговараат за PGI-520-521-5 Тип Празни CISS Без Мастило Чипови Со Автоматско ресетирање на мрсни бои PGBK Б.К C M Y пакување заградени Сертификација ISO9001 : ISO14000 SGS Одговараат кертриџ
PGI 520 PGBK
CLI 521 Б.К.
CLI 521 C
CLI 521 M
CLI 521 Y Потекло Zhuhai ,Guangdong , Кина Волумен 100 ML по Боја ( Он-да се Пополни ) Забелешка Кога печатач потсетам cartrdiges печати ,
Rmove и ре-инсталира касети (моќ) за да го ресетирате Чипови Одговараат на машина Canon PIXMA MP540 MP545 MP550 MP558 MP560 MP568 MP620 MP620 B MP628 MP638 MP630 MP640 MP640 R MP648 MP980 MP988 MP990 MP996 MX860 MX868 MX870 MX876 IP3600 IP3680 IP4600 IP4680 IP4760 Канон PIXUS MP540 MP550 MP560 MP620 MP630 MP640 MP980 MP990 MX860 MX870 IP3600 IP4600 IP4700 ( Европа и Океанија Пазарот )

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Компатибилен Бренд:
CANON
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
боја:
Други
Компатибилен Печатач Тип:
инк-џет печатач
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
PGI-520-521-CIS-5-Празни
Производот:
ciss
одговараат на касети:
одговараат За PGI520 CLI521
одговараат на машина :
Одговараат за Canon iP3600 iP4600 MP540 MP620 MP630 MX860 MX870
чипови:
Со ЛАК чипови
мастило:
Празни CISS без Мастило
Производи во категоријата