.

.

ERIKC заеднички железнички инјектор вентил топката и авто мотор дизел горивото за адаптација топка

ERIKC заеднички железнички инјектор вентил топката и авто мотор дизел горивото за адаптација топка

DEN 422.40

Од стоката
Во магацинот


ERIKC заеднички железнички инјектор вентил топката и авто мотор дизел горивото за адаптација топка
Производот се покаже :
Топла Производ листата :
За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC.
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
ERIKC
Објектот Должина:
10cm
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu
Материјал Тип:
Челик
is_customized:
yes
Објектот:
дизел инјектор топката вентил
Модел Не:
заеднички железнички инјектор топка
Примена:
дизел гориво инјектор млазницата вентил
Материјал:
High-speed челик
Сертификат:
CE , ISO9001
Автомобил Производител:
Заменлив
Пакување Детали:
5 парчиња / торба
Производи во категоријата