.

.

HYF SD КАРТИЧКА МОБИЛНИ DVR AHD 4 канал mdvr h.264 hi3520d Следење на производителот

HYF SD КАРТИЧКА МОБИЛНИ DVR AHD 4 канал mdvr h.264 hi3520d Следење на производителот

DEN 2581.00
DEN 2716.80

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Комуникациски Интерфејс:
RS485
Аудио Излез:
1CH РКА
Хард Диск Големина:
2.5
Хард диск од Тип Интерфејс:
USB
Технологија:
AHD
IP Режим:
Статичка IP адреса
Видео Влезен Интерфејс:
AV/РКА
Видео Стандард:
ПАЛ
Видео излез:
1CH VGA 1280 X 1024 60Hz
Бренд Име:
LSZ
Резолуција На Видео:
720P
Формат На Компресија:
H. 264
Број На Модел На:
LSZ-A9504S-720-1
Аудио влез:
Канал 4
Мрежен Интерфејс:
RJ45 10/100
Двонасочна Аудио:
No
Производи во категоријата