.

.

Бесплатен Превозот 50/многу 1ML Килибар Стаклени Шишиња 1CC Браун Мини Мал Примерок Ампули Етерично Масло Шише со Бела кап завртки

Бесплатен Превозот 50/многу 1ML Килибар Стаклени Шишиња 1CC Браун Мини Мал Примерок Ампули Етерично Масло Шише

DEN 1316.00
DEN 1461.60

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
Бесплатен Превозот 50/многу 1 ML Килибар Мини Стаклено Шише 1 CC Браун Мал Примерок Ампули Етерично Масло Шише со Бела кап завртки
Капацитет : 1ml, 1cc
Материјали : Висок степен на Стакло
Шише боја : Жолто шише со дрвени капаци
Забелешка : боја на овој шише ќе биде превозот по случаен избор.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
1ml
Големина:
1cc
Производи во категоријата