.

.

Meizu M6S Случај Meizu M6S Покрие NILLKIN Супер Матирано Shield мат тешко задниот поклопец случај За Meizu M6S со слободни екран заштитник

Meizu M6S Случај Meizu M6S Покрие NILLKIN Супер Матирано Shield мат тешко задниот поклопец случај За Meizu

DEN 345.00
DEN 363.36

Од стоката
Во магацинот


Meizu M6 S покрие случај NILLKIN Супер Матирано Shield мат тешко задниот поклопец случај со слободни екран заштитник
Почитувани Клиент : ви посакам Добредојде на нашиот бренд продавница, имаме висок квалитет на производ со пониска цена, и поддршка на големо и мало. Ви посакувам среќен шопинг тука! Ви благодарам многу!
NILLKIN Супер Матирано Штит :
Користете увезени животната средина PC материјали. Формирана од страна на високо прецизни инјектирање
лиење машина со висока температура. Двете страни ги користат најновите dustless matte
УВ сликарство технологија, со удобно чувство на допир и елегантен изглед.
На ригидност е доволно добар да не пренесувате и да прекинеме лесно. Отворен калап според
за вистински мобилен телефон со прецизна функција дупки. Може да се справи како слободно, како што сака.
На површината се користи за истакнатите точка дизајн, носат-отпорни, анти-лизгање, прашина-доказ,
анти-отпечатоци и лесно да се чисти.
Имаме професионална услуга и конкурентна цена и брза испорака. Толку повеќе ќе ви ги купите, подобра цена што може да се преговара

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
За Meizu M6S, За Meizu M5C
дизајн:
Бизнис,Мат,Обичен
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
NILLKIN
Големина:
for Meizu M6S
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Meizu
Карактеристики:
Супер Матирано Случај Маска
боја:
црна,златна,бела.црвена
додаток:
екран филм , де-бришење прашина бришење прашина налепница , екран платно
Производот Категорија:
задниот поклопец случај
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо
Место:
Шенжен Guangdong Кина
NILLKIN:
NILLKIN Супер Матирано Штит
Мало Пакет:
Yes
Случај:
Meizu M6S случај
маска:
Meizu M6S маска
Производи во категоријата