.

.

DRELD 6Pcs M6-М12 ХСС Рака Чешми Завртка Тема Метрички Plug Допрете го Постави Со 6mm-12mm Прилагодливи Т-рачка Допрете Клуч на Рака Алатки Сет

DRELD 6Pcs M6-М12 ХСС Рака Чешми Завртка Тема Метрички Plug Допрете го Постави Со 6mm-12mm Прилагодливи Т-рачка

DEN 480.00
DEN 684.96

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов. Мала големина и преносни. Лесен за носење, тоа може да се управува слободно во мал простор. Практичен и удобен. Легиран челик материјал, тоа е многу издржливи. Материјал : Легиран Челик. Боја : како на сликата покажува. Допрете :
M6*1.0
M7*1.0
М8*1.25
M10*1.5
М12*1.75 Т-допирање Допрете клуч :
M6-М12
Пакет се Вклучени 1x Допрете клуч сет.
Со производот

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DRELD
Тип:
Допрете & Умре Сет
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Допрете клуч сет.
Број на Парчиња:
6Pcs
is_customized:
Yes
Материјал:
Легиран челик
Т-допирање Допрете клуч:
M6-М12 M7*1.0 М8*1.25 M10*1.5 М12*1.75
допрете го:
M6*1.0
Производи во категоријата