.

.

4PCS Топката Имајќи 6x10x3mm RCAWD За Рк Хоби Модел на Автомобил 1/18 Fs Трки Голема Нога Чудовиште Камион 736090 Hopup Делови

4PCS Топката Имајќи 6x10x3mm RCAWD За Рк Хоби Модел на Автомобил 1/18 Fs Трки Голема Нога Чудовиште Камион

DEN 117.00
DEN 165.12

Од стоката
Во магацинот


Со почит!
Мишел Јанг
Вие сте добредојдени да не контактирате преку порака, e-mail и Trademanager.
Ние брод на друга земја од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,сите се со следење на број и што може да се провери за испорака на информации за официјалната веб-страница.
Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.
Кога ќе го добиете производот наиде на проблем или не ви се допаѓа овој проект, ве молиме контактирајте ме.
Ние да се потрудиме да ги задоволи вас.
Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers. И ние ќе брод, како на вашиот превозот информации.(изберете deffirent превозот начин според вашата различни потреба )
Забелешки :
1>ве Молиме, напишете вашето име, презиме,контакт број и детален адреса кога се потврди цел. И ние ќе одговориме на вашите потреби во рок од 24-48 часа во текот на работни дена.
Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.
Ние Брод на руската од страна на руските Специјални Линија.
(ако има било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене )
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници)
Време на испорака околу 7-60 работни дена да повеќето земји
7-35days.
Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.
Ние автоматски остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
736090
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
RCAWD
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Имајќи
Материјал:
Легура На Алуминиум
Состојба:
Нови
Скала:
1-18 Fs Трки Голема Нога Хоп-up Делови
Пол:
Момчињата&Девојки
Година:
До 2015
Земја на Производство:
Кина
Тежина:
5g
Име на производ:
Топката Имајќи 6x10x3mm
Квантитет На Пакет:
4pcs
реден број:
736090
Производи во категоријата