.

.

5pcs 18mm Метални Копчиња Цвет Палто за Шиење Облека Оркестарот го Замени Облека, Додатоци DIY Материјали за Шиење Материјали

5pcs 18mm Метални Копчиња Цвет Палто за Шиење Облека Оркестарот го Замени Облека, Додатоци DIY Материјали за

DEN 100.00
DEN 143.52

Од стоката
Во магацинот


5pcs Метални Копчиња Цвет Палто за Шиење Облека Оркестарот го Замени 18mm
Ставка Детали
100% Нови, Со Врвен Квалитет
Големина : 18mm
Дебелина : 3мм
Дупка Големина : 2mm
Материјал : Метал
Боја : Сребрена
Облик : Цвет
Количина : ќе добиете 5 Парчиња од овој објект во листата цена
Превозот и Предавање на Пост 8-35 Бизнис Денови на Светот DHL 5-8 Дена ЕМС 5-10 работни Дена
Превозот Надградба Услуга, деталите како што следува : кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 US$ , ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака

Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Бренд Име:
Ореол Дома
Декорација:
Чипка
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Стил:
Месо тело
Обликот:
Цвет
Копчето Тип:
Фармерки Копчето
Производи во категоријата