.

.

Античкиот Гроздобер Месинг Ѕид Монтирани Вртливата Knob Вода Тапа Чешми Градина Бања Слив Тапа Четка Вода Машина Допрете Го

Античкиот Гроздобер Месинг Ѕид Монтирани Вртливата Knob Вода Тапа Чешми Градина Бања Слив Тапа Четка Вода Машина

DEN 579.00
DEN 723.84

Од стоката
Во магацинот


Опис :
Име : Антички Месинг Ѕид Монтирани Градина Тапа /Четка Вода Допрете Тапа Pav103
Модел : SKU499403
Материјал : Месинг
Боја : Античкиот
Под-тип на : слободен Ладна Вода
Инсталација : Монтира На Ѕид
Број на Рачки : 1
Тип На Врска : Стандардна 1/2"
Големина : Како слика се прикажани
Карактеристики :
- Сосема Нов и висок квалитет.
- Изработени од месинг материјал, издржлив и цврсти, со одлична позлатен заврши.
- Погодни за машина за перење славини, слив потоне.
- Мешавини квалитет и трајност со елегантен стил.
- Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Пакет се вклучени : 1 Buc Месинг Допрете + 1 Buc Крпа Торба
Напомена :
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Бренд Име:
Xueqin
Топли И Ладна Вода:
Yes
Функција:
Thermostatic Чешми
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
Xueqin SKU405296
Тапа Планината:
Една Дупка
Површински Третман:
Хром Полиран
Тежина На Пакет:
Производи во категоријата