.

.

2 парчиња 2mm Цврст Меч Дигиталниот приклучок за Микрофон Приклучок за Полнач Звук Миксер Стерео Аудио џек претвора за Електронски и дигитални p

2 парчиња 2mm Цврст Меч Дигиталниот приклучок за Микрофон Приклучок за Полнач Звук Миксер Стерео Аудио џек

DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот

2 парчиња 2mm Цврст Меч Дигиталниот приклучок за Микрофон Приклучок за Полнач Звук Миксер Стерео Аудио џек претвора за Електронски и дигитални производи
Тип : банана приклучок Материјал : Бакар Аглеста Pin дијаметар : 2mm позлатени за максимална сигнал за пренос и издржливост Боја : црна,црвена Содржи : 1pc црна, 1pc црвена

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
HM--18
Тип:
банана приклучок
Материјал:
Бакар
Аглеста Pin дијаметар:
2mm
Производи во категоријата