.

.

Focusable 650nm 10mw Црвени Ласерски Точка Модул за Облека Сечење / Дрво Сечење Машински Позиционирање

Focusable 650nm 10mw Црвени Ласерски Точка Модул за Облека Сечење / Дрво Сечење Машински Позиционирање

DEN 960.00

Од стоката
Во магацинот

Focusable 650nm 10mw Црвени Ласерски Точка Модул за Облека Сечење / Дрво Сечење Машински Позиционирање Карактеристики Излез Излезна Моќност : 10mw бранова Должина : 650nm,648nm Работен Напон : 5.0 V Работна Температура : +-50 степени C Димензии : 16*68mm( Focusable со Заклучување на прстен ) Излез бенд : видливата светлина Материјал : авијација алуминиум Работен век : 8000 часа Работат на струјата : 40-320m A
Превозот Време
Ние брод на светот земји со регистрирани воздух mail, и ние брод на САД со e-пакет за испорака. Исто така можеме да брод на светот користејќи го изразат испорака како што курирската служба DHL/UPS/ФЕДЕКС/Aramex за дополнителни превозот надомест. Нормално, тоа трае 10-20 дена да пристигне во повеќето земји, но на некои земји, како што е Израел, Бразил, Индија, тоа ќе се земе колку што е 50-60 дена да пристигнат. Превозот време не е под наша контрола, но ние ќе се обидеме потрудиме да се компензира за вашиот губење на тежината на нарачката, или одложување на превозот!
Повратни информации & НСД
Ве молиме место позитивни повратни информации и да им даде висок НСД резултат за нас доколку не сте задоволни со нашата квалитетот на нашите производи и нашите квалитетот на нашата услуга, ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас за прв решенија. Ние ги реши сите ваши проблеми и ќе покрие сите вашите права. Thansks за вашата поддршка!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Број На Модел На:
М-16A650-10-ГШ
Повод:
Домашна Забава
Стил:
Мини
Бренд Име:
П-BAIHE
Напон:
650nm
моќност:
10mw
Производи во категоријата