.

.

ТРИУМФ ВИЗИЈА 2017 Круг очила за сонце За Жените Гроздобер Тебе Ретро Огледало Боја Леќа Нијанси Ацетат UV400 Сонце Очила за Жени

ТРИУМФ ВИЗИЈА 2017 Круг очила за сонце За Жените Гроздобер Тебе Ретро Огледало Боја Леќа Нијанси Ацетат UV400

DEN 504.00
DEN 839.04

Од стоката
Во магацинот


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Таа е поголема од информацијата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќа Ширина:
52 mm
Леќи Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
ТРИУМФ ВИЗИЈА
Број На Модел На:
ТВ-1675
Стил:
Круг
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Огледало,UV400,Анти-Рефлективен
Леќа Висина:
48mm
Времето на пазарот:
2017
толпата:
Моден
Повод:
Собирање, пешачење, патување, возење
Функција:
uv400 очила за сонце
Производи во категоријата