.

.

Чиста Жолто Злато цилиндар синџир Ѓердан/ 24K 999 злато Надмоќно Ѓердан 8-10g

Чиста Жолто Злато цилиндар синџир Ѓердан/ 24K 999 злато Надмоќно Ѓердан 8-10g

DEN 35952.00

Од стоката
Во магацинот


Метали : 999 Злато/24 K Жолто злато
Тежина : 8-10g
Големина : 44cm
Превозот
*Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 3-8days да пристигне таму
*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот
*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек
Враќање
* вашиот среќен е број еден важен за нас
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел
*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од
14days во неговата оригинална состојба
* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

Таа е поголема од информацијата

Должина:
44cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
yangshengda
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
бамбус
Пол:
Жените
Број На Модел На:
K135C
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Чиста YellowGold
Производи во категоријата