.

.

Плус Големина 2018 Жените Долга Зима Надолу Јакна Памук Тенок Overcoat Крзно Маскирани Елегантен Мантил Секојдневен памук палто Мода Жените Паркови

Плус Големина 2018 Жените Долга Зима Надолу Јакна Памук Тенок Overcoat Крзно Маскирани Елегантен Мантил Секојдневен

DEN 1351.00
DEN 1589.28

Од стоката
Во магацинот


Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
Бојата на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од сликата се прикажува ,
поради осветлување кога сликата е шут!

Таа е поголема од информацијата

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CC002
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Патент
Тежина:
0.85KG
Стил:
Streetwear
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови,Патентите
Бренд Име:
OLGITUM
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук
Производи во категоријата