.

.

Топла Продаде 500*15g козметички алуминиум тегла 15ml метал калај за крем пакување сад

Топла Продаде 500*15g козметички алуминиум тегла 15ml метал калај за крем пакување сад

DEN 6000.00

Од стоката
Во магацинот

Топла Продаде 500*15g козметички алуминиум тегла 15ml метал калај за крем пакување контејнер 1) Име на Модел : Aluminun тегла 2) Боја на шишето : Сребро 3) Нема истекување 4) Во акции, мали цел е прифатливо. 5) На шише може да се широко се користат во Козметиката, прав, бања соли, бонбони, лекови, апарати за складирање, свеќи

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
sdfzx12
Бренд Име:
linxikeji
Големина:
15ml
Производи во категоријата