.

.

WIERSS Луксузни флип кожа случај За Xiaomi Redmi Забелешка 4X 16G 32GB 64GB Случај Ретро Паричникот Кожа Покрие случаи fundas coque Etui>

WIERSS Луксузни флип кожа случај За Xiaomi Redmi Забелешка 4X 16G 32GB 64GB Случај Ретро Паричникот Кожа Покрие

DEN 233.76

Од стоката
Во магацинот

WIERSS Оригинални Луксузни флип кожен Паричник Случај Материјал>> СТП кожа +Силикони Боја>> Црна, Кафеава, Црвена, Бела Компатибилен модел>> за Xiaomi Redmi Забелешка 4 X (3 GB RAM меморија, 16 GB ROM,3 GB RAM меморија, 32 GB ROM )/5.5-инчен за Xiaomi Redmi Забелешка 4 X Про(4 GB RAM меморија 64 GB ROM)/5.5-инчен

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Redmi Забелешка 4X, Redmi Забелешка 4X про
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ретро паричникот нагоре и надолу флип кожа случај
Функција:
Со Картичката Џеб
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Тип:
Флип Случај
Големина:
For Xiaomi Redmi Note 4X (3GB RAM 16G 32GB ROM )(4GB RAM 64GB ROM) 5.5
Бренд Име:
wierss
Компатибилен Бренд:
За Xiaomi Redmi Забелешка 4X (3GB RAM меморија 16G 32GB ROM )(4GB RAM меморија 64GB ROM) 5.5
Производи во категоријата