.

.

Црвено Прва Помош Комплет Торба Опстанок Кампување Автомобил Отворено Медицински Празна Торба Торбичка За Прва Помош Водоотпорен 3 Слој Со Lables Оксфорд Ткаенина

Црвено Прва Помош Комплет Торба Опстанок Кампување Автомобил Отворено Медицински Празна Торба Торбичка За Прва

DEN 1499.00
DEN 1850.40

Од стоката
Во магацинот


Напомена : пакет вклучуваат само празни торби за прва помош!
П : зошто цената на празни прва помош торба во нашата продавница е повисока од други вреќи? О : за ОПСТАНОК е fomous компанија која направи прва помош комплет,нашите итни комплет уживаат заштита на патент ,Бојата на етикетата партиции и мрежи дизајн е многу уникатна , Високо-квалитетни материјали , Таписерии изработка , Евтини прва помош комплет на пазарот не може да campare со тоа. Што е ново во 2016 година Опстанок Прва Помош КОМПЛЕТ? • Компактен дизајн, лесно се вклопува во вашиот автомобил ракавица кутија или под седиштето. Исто така, совршен за камиони, бродови и други возила. • Произведен да биде тешко & издржи ригорозни патување, пешачење или кампување сепак, лесен и доволно флексибилен за да мувла во преполн ранци и багаж. Пластични случаи пауза лесно овој комплет нема. • Колор-кодирани етикета дизајн овозможува брз локација на потребните резерви. • Екстра простор за вашите лични предмети како миро, aspirins и лекови. Ние не снабдувањето со болка relievers бидејќи ова е обично лично барање. • Голема како подарок за еден член на семејството како што се работат или патување син, ќерка или родителите. • Секој од содржината поминува ФДУ стандарди. Ништо не е надвор од датумот за разлика од многу од поевтини колекции. Она што е уникатно за овој комплет? Колор-кодирани етикета дизајн овозможува брз локација на потребните резерви. Црвено = Траума, Сини = Хигиена, Зелени = Инфо., Црна = комунални Услуги Поединец прва помош компоненти се означени и ви кажува колку предмети што треба да се остане во согласност Рефлексивни цевки да ви помогне да најдете КОМПЛЕТ во темнината на Владата :

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црвено Празна Торба
Бренд Име:
BearHoHo
Број На Модел На:
ses022
боја:
Црвена
Големина:
25x17x10cm
Материјал:
Оксфорд ткаенина
Користење на:
надворешна/медицински/пешачење/диск.....
Производи во категоријата