.

.

8pcs Летало Пропелери Мини Реквизити за WINGSLAND S6 FPV Racer Летало F21503/4

8pcs Летало Пропелери Мини Реквизити за WINGSLAND S6 FPV Racer Летало F21503/4

DEN 89.00
DEN 109.44

Од стоката
Во магацинот

8pcs Летало Пропелери Мини Реквизити за WINGSLAND S6 FPV Racer Летало F21503/4
Ве молиме да забележите на оваа реквизити се само за WINGSLAND S6, не одговара за било кој друг модел или користење. Црна / бела 2 боја опции, ве молиме изберете оној што го сакате.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
jmt
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Пропелери
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
ПРОПЕЛЕР
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Производи во категоријата