.

.

HUAYI Нарачана Фотографија Цветен Polka Точки Позадина Уметност Ткаенина Новороденче За Studios Позадина Д-6390

HUAYI Нарачана Фотографија Цветен Polka Точки Позадина Уметност Ткаенина Новороденче За Studios Позадина Д-6390

DEN 307.00
DEN 480.00

Од стоката
Во магацинот


Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.
Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.Ако имате било какви прашања
plz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа. Ако некој објект што не имаат опција да брод вашата земја, ве молиме контактирајте ме и јас може да го додадете.
Ако имате некој одреден датум треба вашата нарачка од или се однесуваат на горенаведените временски рамки нема да биде доволно, едноставно порака нас
и ние можеме да работиме со вас да се обезбеди за време на испорака.
~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот. Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,Возрасни,Мајчинство и Семејство Фотографија и така натаму. Превозот време за меѓународни ќе се разликуваат. Сепак, ние може да додадете Grommets
или Пол џебови за мали дополнителни трошоци(ве Молиме да побара ова пред да нарачате).

За Боја :
Ве молиме имајте на ум дека секој компјутер има различни бои и резолуција прилагодувања така бои се прикажани на вашиот екран може да се разликува малку од реалните
печати во зависност од вашите прилагодувања.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница! Ви благодариме !

Пакет :
Здиплен во пакет стандардно.
Ние брод речиси НАСЕКАДЕ.Само ист начин како и железо крпа. Позадина Продавница не може да понуди наплата на замена на предмети кои имаат мала боја варијации за ова
причина бидејќи ова е природниот процес за било печатени објект.Имаме направено се потрудиме да им даде боја опис на секоја позадина.

Производство и Испорака :
Нашата обработка на време е само 4-10 дена!
Во просек, ве молиме овозможи 7-12 работни дена за НАС испораки и 15-60 работни дена за меѓународна испораки
откако вашата позадина цел остава нашиот магацин.

Таа е поголема од информацијата

Големина (мм):
3x5ft, 4x6ft, 5x7ft, 5x8ft, 5x10ft
Бренд Име:
HUAYI
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ткаенина ткаенина
Тип:
Печатени
Производи во категоријата