.

.

2017 Природни Мат Лице Concealer Шминка Сонцето Блок долготрајна База BB Крем Убавина

2017 Природни Мат Лице Concealer Шминка Сонцето Блок долготрајна База BB Крем Убавина

DEN 118.00
DEN 144.96

Од стоката
Во магацинот


2017 Природни Мат Лице Concealer Шминка Сонцето Блок долготрајна База BB Крем Убавина Карактеристики : Brand New & Висок квалитет. Преносни големина, лесно да се носат. Погоден за професионална употреба или домашна употреба. Производ Вовед : Производот е Тип : ББ Крем Нето WT : 40g Боја : Како точка покаже Ефект : Водоотпорен , долготрајни

Таа е поголема од информацијата

Тип:
BB & CC Креми
Состојка:
бб крем
Формулирањето:
Крем
Sunblock:
No
Тежина:
as shows
Корист:
Белење,Concealer,Да Заличи,Крем,Природни
Земја/Регион на Производство:
Кина
Типот На Кожата:
Комбинација
Сертификат Број:
1111
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
zm492
сертификација:
GZZZ
НЕТО-WT.:
40g
Производи во категоријата