.

.

2 Во 1 Дигитален Агол Владетел Protractor 360 степени 200mm Електронски Метар Пронаоѓач нови

2 Во 1 Дигитален Агол Владетел Protractor 360 степени 200mm Електронски Метар Пронаоѓач нови

DEN 769.00
DEN 949.92

Од стоката
Во магацинот

Удобен, стабилен заклучување функција може да се заклучи мерење во секој агол, или позиција за пренос на агол мерења. Тоа би можело да биде добро користи во различни области покрај на Агол владетел, Директно владетел и Квадрат Владетел и едноставни за да се одбележи поени по две рабови на одборот или материјал истовремено - особено корисни за означување надвор mortise и tenon зглобовите, престана dadoes или било какви други делови, вклучувајќи двојна мерење на две 90° рабови.5cm(Lx W) Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Агол Пронаоѓач.1° и лесно префрлување на митра агли без пресметки Дигитален дисплеј мерки 1" широк од 1/2" висок Нулта Поставка функција Автоматски исклучи функција во 6 мин Долго траење на Батеријата (повеќе од 5000 часа во континуирана употреба) Стабилна заклучување на функцијата, заклучување на мерење во секој агол Добро се користи во различни области Агол Владетел, Директно Владетел и Квадрат Владетел Владетел направени од не 'рѓосувачки челик за издржливост и' рѓа заштита на години на користење Powered By : 1 x 3 V CR2032 Литиум Батерија (не се вклучени) Големина : 21.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
1A60115
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OOTDTY
Големина:
21.5x3.5cm(LxW)
Производи во категоријата