.

.

Јули Кралот 1600LM 24W 6000K LED Светло Водич П5 Леќа Магла Светилка +1000LM 14W Ден Работи Светла светилки drl Случај за Форд Ренџер T6 2012-

Јули Кралот 1600LM 24W 6000K LED Светло Водич П5 Леќа Магла Светилка +1000LM 14W Ден Работи Светла светилки

DEN 5279.52

Од стоката
Во магацинот

Случај за Акура RDX TL TSX 2010-2013
8.
LF45/LF55 2001-
2008 година
CF65/CF75/CF85 2009-
XF105 2006-
16. Случај за Mazda BT-50 2012-
Детали За Производот
Светлосни ефекти
LED СВЕТИЛКИ DRL
LED Светилка за Магла
Инсталација ефект (Одисеја како пример)
Применливи модели : случај за Форд Ренџер T6 2012-2016
I.
Б, увезени чипови и LED светлата се произведени со користење на високо-квалитетни високо-технолошки спецификации
C, LED светла безбедност и долг животен век, барем во повеќе од 50.
Супер Светло 1600 LM 24 W 6000 K LED светло водич магла светилка собранието + 14 W 1000 LM LED Дневни Работи Светла светилки drl случај за Форд Ренџер T6 2012-2016 , IP67, П5 леќа, 1 сет/многу, бесплатен превозот
Пл се провери вашиот автомобил Магла Светилка тип исто како на Денот, светлата за пред вашата цел . Производ функција :
Неговите предности се како што следува :
А, автентични, посебен автомобил. случај за Nissan Серија
Aprio 2007 - Мексико тип
NP200 2008-
Pixo 2009 Јужна Африка тип
Cabstar 2006-
Забелешка 2010 Европски тип
9. Случај за Dawoo Nexia N150 2006-
15. случај за Рено Серија
Clio 2012-
Koleos 2011~НА
Fluence 2010-
Kangoo 2003-НА
Лагуна 2005-2006
Лагуна III 2007-НА
Логан 2008 - Индија тип
2007-2009 латино-Американски тип
2010-2011 латинска Amercian тип
Координатите на географската ширина 2011
Maxity 2006
Megane 2002-2012
Sandero 2008-2010
Сценско 2009-НА
Twingo 2008-2011
12. Црвена линија се поврзете на батеријата+;
4. Производ инсталација на жици :
1. Случај за DFMC серија
XF95 2009
2002-2008
CF65/CF75/CF85 2012
2000-2008 г. Случај за Dacia серија
Duster 2010-
Dokker 2012
Lodgy 2012-
Логан 2004-200 9
Sandero 2006-2011
14. Бела линија се поврзете со светла + (отвори светлата, светилки drl off! )
. Случај на Ford Серија
Mondeo 2014-2017
PICK-UP КУРИР 2006
Bantam 2006 Јужна Африка тип
Eco Sport 2013-2017
Работ 2015-НА
Explorer план за 2011-2015
Fiesta 2006-2014
Фокус II III 2006-2014
Фокус C-Max 2010-2015
Fuion 2014-2017
Ranger T6 2012-2016
Транзит 2006-2015
2.

Таа е поголема од информацијата

Емитуваат Боја:
Бела
Објектот Тежина:
1450g
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Ranger-Година:
2014,2015,2012,2013
Бренд Име:
Јули Кралот
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
ABS материјали + LED светилка мушка + алуминиумска плоча + алуминиумски метал
Ford Модел:
Ranger
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Специјални Функции:
LED светло водич светилки drl, IP67,П5 леќа
Име На Модел:
Правец на ветер
Lumens:
1600lm
Автомобилот Е Применливо:
случај за Форд Ренџер T6 2012-2016
Производи во категоријата