.

.

2017 Децата Училишни Торби училишниот ранец за млади момчиња, девојки ортопедски schoolbag ранец деца туристички ранец sac enfant

2017 Децата Училишни Торби училишниот ранец за млади момчиња, девојки ортопедски schoolbag ранец деца туристички

DEN 1058.00
DEN 2074.08

Од стоката
Во магацинот

modname=ckeditor

Таа е поголема од информацијата

Главен Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тип:
РАНЕЦ
Пол:
Момчиња
Објектот Ширина:
18cm
Број На Модел На:
sac enfant
Објектот Висина:
46cm
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
0.8kg
Материјал Состав:
Платно
Тип На Објект:
Училиште Кеси
Производи во категоријата