.

.

Бесплатен превозот еден сет ОЕМ Компатибилен тонер чип 106R01443~106R01446 за Xerox Phaser 7500 печатач кертриџ рефил ресетирате 17.8 К

Бесплатен превозот еден сет ОЕМ Компатибилен тонер чип 106R01443~106R01446 за Xerox Phaser 7500 печатач кертриџ

DEN 1152.00

Од стоката
Во магацинот

Ви благодариме за exellent работа! Zaicev(Од Русија)
Гаранција 2 години од датумот на купување Неисправни помалку од 0.Спецификации Тонер чип за Xerox phaser 7500 100% Компатибилен Сосема нов
Ист квалитет како оригиналниот
помалку од 0. Многу задоволство. Се користи еден досега и тоа функционира како што треба. Снабдување способност : 100,000 компјутери/месец Детали
Производ Семејство Компатибилен за Dell Компатибилен за Epson Компатибилен за HP Компатибилен за Utax Компатибилен за Lexmark Компатибилен за Xerox Компатибилен за Samsung Компатибилен за Остри Компатибилен за Ricoh Компатибилен за IBM Компатибилен за Canon Компатибилен за OKI Компатибилен за NEC Компатибилен за Брат Компатибилен за Леново Компатибилен за Teco Компатибилен за Phili - pps Компатибилен за Sagem Компатибилен за Kyocera Компатибилен за Minolta Компатибилен за Toshiba Компатибилен за Картонче Компатибилен за Fonder Компатибилен за КАНЦЕЛАРИЈА
Зошто да го одберете нас? Висок квалитет со многу конкурентна цена, не треба да се споредуваат. Лесен и безбеден шопинг, јас препорачувам тоа.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
Phaser 7500
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
XEROX
боја:
Б.К/C/M/Y
Модел На Печатач:
Phaser 7500
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Delievery време:
1-3 дена по примам целосна исплата
Печатач принос:
17.8 К
Производи во категоријата