.

.

Децата Стомакот Танцување Костим Деца Индискиот Танц здолниште 2-3-4-5-3-7Pcs Bollywood Танц Носии за Девојка Перформанси Танцување Поставува

Децата Стомакот Танцување Костим Деца Индискиот Танц здолниште 2-3-4-5-3-7Pcs Bollywood Танц Носии за Девојка

DEN 1072.00
DEN 1128.00

Од стоката
Во магацинот

Тип на производ : девојки стомак танц Материјал : полиестер/Најлон Возрасна Група : девојки Функција : Анти-Бактериски,Дише Боја : како на Сликата покаже Големина : S,M,L,XL Објект Вклучуваат : :2 парчиња= top+здолниште 3pcs=top+ здолниште +појас 4pcs=top+ здолниште +појас+ превез на главата 5pcs=top+ здолниште +појас+ хривнија +превез на главата 6pcs=top+ здолниште +појас+ѓердан+превез на главата+ хривнија 7pcs= top+ здолниште +појас+ѓердан+превез на главата+ хривнија+earring
големина на табелата : (единица : cm)
големина висина здолниште должина
S 105-120 60
М 120-135 65
L 135-150 75
XL 155-165 85
Како да се изберете големина?
S : погоден за деца кои е околу 105cm~120cm високи
М : погоден за деца кои е околу 120cm~135cm високи
L : погоден за деца кои е околу 135cm~150cm висина
XL : погоден за деца кои е околу 155cm~165cm високи
ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S/M/L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара. Ви благодариме!
Внимание!!
мери со раце, ве молиме овозможи 1-3cm грешки
и боја можеби малку се разликува со реалноста, тоа е нормално.
не се избира големина од имагинација, ве молиме изберете според нашите големина на табела.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Број На Модел На:
Девојки стомак танц 48
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Пол:
Девојки
Производи во категоријата